O FIRMIE

Firma powstała w 2005 roku na bazie wieloletnich doświadczeń związanych z serwisowaniem sprzętu elektronicznego, komputerowego, RTV a także projektowaniem, wykonywaniem i administrowaniem sieciami komputerowymi oraz niskonapięciowymi instalacjami teletechnicznymi.

Specjalizujemy się w projektowaniu i  wykonywaniu sieci teleinformatycznych, systemów monitoringu wizyjnego z kontrolą dostępu oraz sieciowych serwerów przetwarzania, archiwizacji danych wraz z zasilaniem awaryjnym.

Wyposażamy pracownie projektowe w profesjonalny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem CAD, a także urządzenia wykańczania dokumentacji typu plotery, skanery i drukarki wielofunkcyjne.

W 2015 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadziliśmy do oferty poleasingowy, markowy sprzęt komputerowy (serwery, stacje robocze i laptopy) klasy biznes produkcji DELL, HP i Lenovo/IBM oraz systemy zasilania awaryjnego APC/Schneider, EVER, EATON.

Dzięki dobrze wyposażonemu serwisowi oraz dostępie do części zamiennych sprzedawany sprzęt komputerowy jest przez nas profesjonalnie serwisowany, odnawiany, modernizowany i przygotowywany do ponownego użytkowania. W ten sposób aktywnie pomagamy w ograniczeniu wytwarzania elektrośmieci.

Świadczymy usługi w zakresie obsługi informatycznej w zakresie administrowania infrastrukturą sieciową i serwerową, systemami alarmowymi oraz monitoringu i kontroli dostępu. Stała współpraca jest polecana firmom o rozbudowanej infrastrukturze informatycznej, która jest bardziej ekonomiczna niż zatrudnianie etatowego informatyka.

Dlaczego my ?

> wiedza i doświadczenie umożliwią szybką diagnozę i rozwiązanie problemu
> dopasowujemy rozwiązanie do potrzeb i możliwości klienta
> zawsze udzielamy gwarancji na dostarczony sprzęt i wykonane usługi
> posiadamy własny serwis z dobrze wyposażonym zapleczem technicznym
> do naszej oferty trafia tylko przetestowany przez nas sprzęt
> towar pochodzi prosto od producenta lub dystrybutora
> pomijamy pośredników gwarantując najniższe możliwe ceny
> szybko i sprawnie realizujemy zamówienia bez względu na wielkość
> klienci sami wybierają najwygodniejszy sposób dostawy i płatności
> umożliwiamy zwrot lub wymianę zakupionego towaru