O nas

Firma powstała w 2005 roku na bazie wieloletnich doświadczeń związanych z serwisowaniem sprzętu elektronicznego, komputerowego, RTV a także projektowaniem, wykonywaniem i administrowaniem sieciami komputerowymi oraz niskonapięciowymi instalacjami teletechnicznymi.

Specjalizujemy się w projektowaniu i  wykonywaniu sieci teleinformatycznych, systemów monitoringu wizyjnego z kontrolą dostępu oraz sieciowych serwerów przetwarzania, archiwizacji danych wraz z zasilaniem awaryjnym.

Wyposażamy pracownie projektowe w profesjonalny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem CAD, a także urządzenia wykańczania dokumentacji typu plotery, skanery i drukarki wielofunkcyjne.

W 2015 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku wprowadziliśmy do oferty poleasingowy, markowy sprzęt komputerowy (serwery, stacje robocze i laptopy) klasy biznes produkcji DELL, HP i Lenovo/IBM oraz systemy zasilania awaryjnego APC/Schneider, EVER, EATON.

Dzięki dobrze wyposażonemu serwisowi oraz dostępie do części zamiennych sprzedawany sprzęt komputerowy jest przez nas profesjonalnie odnawiany, modernizowany i przygotowywany do ponownego użytkowania.